عضویت گالری تصاویر درباره ما ارتباط با ما ورود
دوره های ما
دوره های حضوری و غیرحضوری مدرسه کسب و کار توما

مدرسه‌ کسب و کار توما

درباره ما

آموزشگاه علمی آزاد توما در تاریخ 9 / 7 / 1398 با شماره شناسایی 22931 سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور شروع به فعالیت نموده است . با توجه به نیاز روز افزون کسب و کار ها به آموزش مهارت های حرفه ای ، از همان ابتدا با محوریت آموزش ، مشاوره و کوچینگ خود را همراه و همیار ایده پردازان ، کار آفرینان و صاحبان کسب و کار ها دانسته ایم.

آموزش مبانی مدیریت حرفه ای در صنعت زیبایی به عنوان یکی از مشاغل حساس و پر رقابت از عمده هدف گذاری های مدرسه کسب و کار توما می باشد. در این راستا در سال 1398 با بهره گیری از متد بهترین مدارس کسب و کار دنیا ، برای اولین بار در ایران اقدام به برگزاری دوره های جامع یکساله مدیریت سالن ها ، آموزشگاه ها و مراکز زیبایی نمودیم که با استقبال بی نظیر مدیران محترم مواجه شد .

یکی دیگر از رسالت های ما حمایت از کسب و کار ها و کمک به استقرار ، رشد و ارتقاء برندشان می باشد . کتاب مهندسی میکروپیگمنتیشن به عنوان اولین تالیف از سری کتاب های مدرسه کسب و کار توما در راستای این هدف بزرگ بوده است . امید داریم در آینده با بهره گیری از تجربیات و استفاده از نظرات اساتید ، متخصصان و مشاورین محترم این حوزه ، بتوانیم منابع و کتب ارزشمند دیگری را تقدیم علاقه مندان ، هنرجویان و دانشپذیران ارجمند نماییم.

همچنین ایجاد نمایندگی های توما در استان‌های دیگر از اهداف دیگر توما می باشد. 

online-chat
با ما در ارتباط باشید

شما می توانید از طریق پنل ارتباط با ما و یا از طریق برنامه ی واتس‌اپ با ما در ارتباط باشید